Filmy relacja mężczyzna-kobieta, masturbacja, narkotyk

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja mężczyzna-kobieta, masturbacja, narkotyk. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Jonah Hill, Russell Brand i reżyser filmu Chłopaki też płaczą, łączą swe siły na planie komedii o Aaronie Greenie (Jonah Hill) pracowniku wytwórni muzycznej, który ma dokładnie 72 godziny, by sprowadzić z Londynu do Los Angeles legendę rocka, skandalistę Aldousa Snowa (Russell Brand) na jego pierwszy koncert po latach scenicznej przerwy. Aby zachować stanowisko, Aaron będzie musiał nie tylko wygrać szalony wyścig z czasem, ale również przetrwać obłędną, rozpustną, prawdziwie rockową jazdę bez trzymanki
Rok rocznie, w wigilię Dnia Zmarłych w Los Angeles, które zmieniło się w wielkomiejską pustynię rządzoną przez bezwzględnych baronów narkotykowych, gdzie przestępstwa i zbrodnie są na porządku dziennym, budzi się mroczny świat tajemnych obrzędów upamiętniających dusze tych co odeszli. Jest to dzień nocnych szaleństw, którym nierzadko towarzyszą krwawe rytuały. Przypadkowi świadkowie morderstwa - Ashe (Vincent Perez) i jego syn zostają śmiertelnie postrzeleni przez bandytów. Dzięki tajemnej mocy Kruka - łącznika świata zmarłych ze światem żywych - Ashe powraca na ulice miasta aby dokonać zemsty na sprawcach swej tragedii. Krążąc po zaułkach w poszukiwaniu ofiar spotyka Sarę (Mia Kirshner), która przed laty jako dziecko, w Detroit, poznała już mroczną potęgę Kruka, i do tej pory nie jest w stanie wyzwolić się spod jego niezwykłego wpływu. Może dzięki pomocy Sary dusza nieszczęśnika zazna wiecznego spokoju?...
Życie wielkiego miasta, kariery wielkich gangsterów, prohibicja i pokątny handel alkoholem. Oto tło dla wielkiego fresku Sergio Leone, filmu Dawno temu w Ameryce. Prawdziwa opowieść o dorastaniu i życiu wśród nowojorskiej mafii, pełna przemocy i brutalności, lecz niepozbawiona elementów radosnych czy wręcz komicznych. Historia wielkiej przyjaźni, wielkiej miłości i wielkiej zdrady.


Cindy Campbell i grupa jej przyjaciół muszą stawić czoła duchowi małego chłopca oraz powstrzymać inwazję kosmitów.
Opowieść o młodym człowieku (Mark Wahlberg), który w latach 70tych zostaję gwiazdą przemysłu pornograficznego w Kalifornii. Wzbudza on zachwyt i podziw współautorów i ekipy technicznej, ale jego nagła kariera rodzi także niechęć i zawiść.
Film porusza głośny dziś problem wykorzystywania seksualnego dzieci. Pokazuje, jak głęboki wpływ mają podobne doświadczenia na życie młodych ofiar. Bohater filmu - Brian, nieudacznik wychowywany przez nadopiekuńczą matkę - wyparł z pamięci traumatyczne przeżycia. Dręczy go jednak luka we wspomnieniach, którą uznaje za skutek porwania przez kosmitów. Szukając rozwiązania próbuje odnaleźć Neila - chłopca, który pojawia się w jego snach, a który może być kluczem do rozwiązania zagadki „utraconych” pięciu godzin.
Kathryn (Sarah Michelle Gellar) i Sebastian (Ryan Phillippe) są młodzi, piękni i bezwzględni, co czyni z nich wymarzonych bohaterów pasjonującej opowieści o uwiedzeniu, pożądaniu, zemście i zdradzie. Kiedy Sebastianowi udaje się uwieść naiwną koleżankę z klasy (Selma Blair, Szalona impreza), jego przyrodnia siostra Kathryn rzuca mu prawdziwe wyzwanie. Chce, by uwiódł córkę dyrektora szkoły, Anette (Reese Witherspoon, Miasteczko Pleasantville, Półmrok), która publicznie ogłosiła, że zachowa dziewictwo aż do ślubu. Jeśli wygra zakład - Kathryn spędzi z nim noc, jeśli przegra - odda jej najcenniejszą rzecz jaką posiada. Gra toczy się o wysoką stawkę, ale Sebastian nie może oprzeć się pokusie i rzuca się w wir nowej przygody nie przypuszczając nawet, że już wkrótce przyjdzie mu doświadczyć uczucia, którego nigdy dotąd nie zaznał - miłości.
Groźny przestępca, Frank White (Christopher Walken), po długoletnim pobycie w więzieniu postanawia odzyskać wpływy. Buńczucznie zapowiada przejęcie kontroli nad całym handlem narkotykami w Nowym Jorku, grożąc usunięciem każdego, kto stanie mu na drodze. Wraz ze swym murzyńskim gangiem stopniowo eliminuje kolejnych przeciwników zręcznie wymykając się policji. Wspomagając finansowo podupadający szpital dziecięcy zjednuje sobie przychylność biedniejszej części społeczeństwa, a lokalna prasa bulwarowa kreuje go wręcz na bohatera. Na drodze do zdobycia pełni władzy staje jednak równie nieustępliwy detektyw Bishop.
Obraz ukazuje historię kobiecej kapeli rockowej The Runaways. Grupa powstała z inicjatywy perkusistki Sandy West i gitarzystek Joan Jett oraz Lity Ford w roku 1975. Wokalistką została Currie. Wkrótce muzykalnymi dziewczętami zainteresował się menedżer Kim Fowley, który wylansował zespół bazując na niezwykłym jak na owe czasu wizerunku rockmanek odzianych w bieliznę i skórę. W krótkiej lecz burzliwej karierze panie z The Runaways doczekały się przebojów takich, jak "Cherry Bomb", "Queens of Noise" czy "Born to Be Bad". Zespół zakończył działalność w roku 1979. Cheri Currie dołączyła do zespołu gdy miała zaledwie 15 lat - tyle samo, co dziś Dakota Fanning. Wokalistka eksperymentowała z narkotykami i nie stroniła od zakrapianych imprez.
Książę Tadeusz (Danny McBride) zazdrości swojemu starszemu bratu, Fabiuszowi (James Franco (I)), sławy w królestwie, jaką zdobył dzięki wielu wyprawom wojennym, które zostały zakończone sukcesem. W końcu i on udaje się na swoją pierwszą misję - musi pomóc uwolnić z rąk okrutnego czarownika narzeczoną swego brata. Będzie to dla niego niezapomniana przygoda.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…